• Už sa vieme správať bezpečne aj si pomáhať ...🚑🚦🛴

• Záverom školského roka, pred prázdninami dobre padne všetkým deťom poučiť sa a zopakovať si niečo o ochrane zdravia,prvej pomoci ale aj bezpečnosti na cestách. Dopravné značky už vieme pomenovať aj po anglicky,dať človeka do stabilizovanej polohy a pomôcť zranenému spolužiakovi nás veľmi bavilo.Spestrením nášho dňa bol aj dron,ktorý nám predviedol náš šikovný a technicky zdatný prvák Max,ako aj veselá jazda na kolobežkách na vlastnom dopravnom ihrisku či kolobežková zábava v parku.

• Školský výlet na farmu

• Náš prvý školský výlet sme venovali poznávaniu života na farme. Navštívili sme blízku farmu Lavella -Trenč -Prieloh, kde nám majitelia p. Janka a p. Štefan ukázali nové teliatko, dojenie kozičiek, vypúšťanie hydiny a kravičiek na pastvu. Zaujímavým zážitkom pre deti bola výroba pareničiek a nití.Na farmu sa určite radi budeme vracať pre domáce výrobky- rôzne druhy syrov🧀 a iné mliečne výrobky🥛. Ďakujeme man🥰želom Ambróšovcom za ochutnávku jogurtového mlieka, syrov, pareničiek aj nití a zážitky z priameho kontaktu so zvieratkami ...

• Deň detí

• Najkrajší sviatok všetkých detí sme si užili v plnom prúde ... odmenou bolo letné teplé  počasie, ktoré nám umožnilo a  spríjmenilo naše aktivity : Vodné hry, Skákanie na trampolíne , Súťažíme s chuťou , ktoré si pre nás pripravili naše pani učiteľky Gabika, Kamilka a Kristínka.